Načelnik Lasić primio predsjednika Uprave ALH Camila Sozu, razgovaralo se i o uvrštavanju proizvoda konavoskih OPG-ova u ponude hotela

Načelnik Općine Konavle Božo Lasić primio je jutros u prostorijama Općine Konavle predsjednika Uprave Adriatic Luxury Hotels Camila Sozu. Na sastanku kojem su prisustvovali i zamjenik načelnika Ivo Radonić te pročelnik Upravnog odjela za opće poslove i mjesnu samoupravu Mario Curić govorilo se o rješavanju postojećih imovinsko-pravnih prijepora, ali i budućoj suradnji.
Tom prilikom načelnik Lasić je istaknuo da se nada da će se ALH u poslovanju odlučiti za kupovinu proizvoda konavoskih OPG-ova, pogotovo vina koja su izuzetno kvalitetna i nagrađivana. Predsjednik uprave ALH-a Soza je istaknuo da je otvoren za predloženu ideju sastanka s vinarima i vlasnicima konavoskih OPG-ova, te da na tržištu postoji veliki prostor za organsku hranu.