Načelnik Lasić na sastanku s ministrom Marićem razgovarao o dva krucijalna projekta za Općinu Konavle

Načelnik Općine Konavle Božo Lasić održao je danas radni sastanak s ministrom državne imovine Goranom Marićem i saborskom zastupnicom Sanjom Puticom.
”Ministar Marić došao je u Općinu Konavle na moj poziv i razgovarali smo o nekoliko krucijalnih tema koje Općina pokušava riješiti desetljećima. U prvom redu to je izgradnja OŠ u Cavtatu. U tijeku je rješavanje imovinsko-pravnih odnosa s privatnim suvlasnicima i do Uskrsa bi trebao biti potpisan ugovor o ustupanju zemljišta. Razgovarali smo i o ustupanju zemljišta sportske zone na Gnjilama na Grudi. Tu je oko 50 tisuaća metara četvornih državnog zemljišta, a ministar nam je obećao kako će se to zemljište prepisati u najskorije vrijeme”, rekao je načelnik Lasić te dodao kako je zahvalan ministru Mariću na razumijevanju.
Nakon sastanka ministar Goran Marić i saborska zastupnica Sanja Putica u pratnji načelnika Boža Lasića i predsjednika Općinskog vijeća Iva Simovića obišli su tvrđavu Prevlaka i tako i službeno označili početak radova.