Načelnik Lasić sa suradnicima primio bivše svećenike konavoskog dekanata u miru

Načelnik Lasić je danas u prostorijama Općine Konavle, zajedno sa suradnicima, primio bivše svećenike konavoskog dekanata u miru. Tom prilikom načelnik Lasić je svećenicima zahvalio na dugogodišnjem duhovnom i karitativnom radu u konavoskom dekanatu kao i obnovi sakralnih objekata. U razgovoru su se dotaknuli i problema modernog društva i ulozi crkve te su se složili da sve počinje sa odgojem kod kuće.

Načelnik Lasić je svećenicima dodijelio prigodne zahvalnice a u ime okupljenih kratkim govorom se zahvalio Don Mirko Maslać istaknuvši da „u ovakvim momentima kada se dijele nagrade ili priznanja onaj koji zahvaljuje redovito kaće ovo shvaćam kao poticaj za više i bolje u budućnosti“.
Osim don Maslaća na primanju su bili i don Stipe Kordić, don Ivan Šimić, don Vojislav Vlašić, don Ivo Đivanović te don Ivan Penava.