Načelnik Lasić uputio čestitku Đivi Kušelj na osvajanju županijske Nagrade za iznimna postignuća u proteklom jednogodišnjem razdoblju

Načelnik Općina Konavle Božo Lasić uputio je čestitku našoj sumještanki Đivi Kušelj kojoj je na današnjoj svečanoj sjednici Skupštine Dubrovačko-neretvanske županije dodijeljena Nagrada za iznimna postignuća u proteklom jednogodišnjem razdoblju.
”Profesorica Đive Kušelj svojim dugogodišnjim radom u Umjetničkoj školi Luke Sorkočevića oblikovala je brojne mlade glazbenike i usmjerila ih u njihovom životnom putu. Nema ljepšeg poziva od onog učiteljskog, a kada se prenošenje znanja spoji s glazbom dobije se jedna posebna kombinacija. Oscari znanja koji su vam dodijeljeni 2015., ali i 2018. godine samo je mala potvrda vaše predanosti tom pozivu i na tom vam od srca čestitam”.