Poziv zainteresiranima na radionicu o financijskim instrumentima Ministarstva poljoprivrede, HAMAG-a i HBOR-a za ruralni razvoj

Ministarstvo poljoprivrede – Uprava za potporu poljoprivredi i ruralnom razvoju, u suradnji s Hrvatskom agencijom za malo gospodarstvo, inovacije i investicije (HAMAG-BICRO) i Hrvatskom bankom za obnovu i razvitak (HBOR), organizira radionicu s ciljem predstavljanja financijskih instrumenata Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske za razdoblje 2014. – 2020.: Mikro i mali zajmovi za ruralni razvoj, Pojedinačno jamstvo za ruralni razvoj i Investicijski krediti za ruralni razvoj. Pozivamo sve zainteresirane da se prijave na radionicu koja će se održati u srijedu 29.05.2019. u 10:30 u zgradi Općine Konavle na adresi Tumbićev put 25, Cavtat. Za prijavu na radionice obavezno je prijaviti se isključivo putem navedene POVEZNICE.

Više informacija možete doznati na stranicama Programa ruralnog razvoja.