Načelnik Lasić čestitao Niku Karamanu na osvajanju Velikog zlata na 5. Dubrovnik FestiWineu

Načelnik Općine Konavle Božo Lasić uputio je čestitku vinaru NIku Karamanu na osvajanju Velikog zlata 5. Dubrovnik FestiWinea.
Naime, veliko zlato ovogodišnjeg Dubrovnik FestiWine-a pripalo je Malvasiji dubrovačkoj Karaman 2016. Vinara Nika Karamana. Malvasija dubrovačka Karaman 2016. Vinara Nika Karamana postigla je najvišu ocjenu među vinima sa zaostatkom šećera te je najbolje ocijenjeno vino na ovogodišnjem ocjenjivanju, a ujedno i najbolje ocijenjeno u kategorijama: bijelo vino, Malvasija dubrovačka, bijelo vino Dubrovačko-neretvanske županije, desertno vino Dubrovačko-neretvanske županije i vino vinogorja Konavle.
”U svoje osobno ime i ime cijele Općine Konavle čestitam Niku Karamanu. Ovakav rezultat mogao je doći samo uz veliki rad, trud i odricanje. Uvjeren sam kako će i ovaj uspjeh doprinijeti da sva konavoska vina nađu svoj put na vinske karte hotela i restorana kako u Konavlima tako i diljem Hrvatske”, rekao je načelnik Lasić.