Potpisan ugovor s Ministarstvom regionalnog razvoja, šumarstva i vodnog gospodarstva

, šumarstva i vodnoga gospodarstva i načelnik općine Konavle Luka Korda u nazočnosti  Nikole Dobroslavića, župana Dubrovačko neretvanske županije, Philippea de Houeroua, potpredsjednika Svjetske banke i Hong Jooa Hahma, voditelja ureda Svjetske banke u Republici Hrvatskoj  potpisali su Ugovor o sufinanciranju projekta održavanja nerazvrstanih i lokalnih cesta prema kojem će  Ministarstvo regionalnog razvoja, šumarstva i vodnoga gospodarstva financirati  obnovu cesta u Konavlima s 350.000,00 kuna. Nakon potpisivanja ugovora uvaženi gosti obišli su kamenoklesarsku obiteljsku tvtku Flinstones u vlasništvu Miha Klaića, Dubrovačke podrume na Grudi i Eko selo Pičete. Svjetska banka u Konavlima do sada je kreditirala tvrtku Flinstones i Eko selo Pičete.  Razgovaralo se i o drugim  projektima Općine Konavle i mogućnostima kreditiranja.

ugovor2_s