Sjednice Općinskog vijeća

Poziv na sjednicu Općinskog vijeća Općine Konavle (petak, 1. prosinca 2023. godine u 17 sati)

Poziv na sjednicu Općinskog vijeća Općine Konavle (petak, 1. prosinca 2023. godine u 17 sati)

Sazivam 17.sjednicu Općinskog vijeća Općine Konavle za 1. prosinca 2023.g. ( petak) u zgradi Općine Konavle u Cavtatu s početkom u 17:00 sati. Za sjednicu se predlaže sljedeći: DNEVNI RED 1. Prijedlog druge izmjene i dopune proračuna Općine Konavle za 2023.g. 2. Prijedlog prve izmjene Odluke o izvršavanju proračuna Općine […]

Read More

DAN OPĆINE 2023. Održana svečana sjednica Općinskog vijeća; Lasić: Zajednica mi je dozvolila da osmislim svoj život i dala mi priliku da pomognem!

DAN OPĆINE 2023. Održana svečana sjednica Općinskog vijeća; Lasić: Zajednica mi je dozvolila da osmislim svoj život i dala mi priliku da pomognem!

Povodom Dana Općine i 30. obljetnice osnutka Općine Konavle na Grudi je u subotu održana svečana sjednica Općinskog vijeća na kojoj su dodijeljene nagrade ovogodišnjim laureatima, a na samom početku sjednice upriličena je i svečanost potpisivanja Ugovora o financiranju OŠ Cavtat. Sjednicu je otvorio predsjednik Općinskog vijeća Ivo Simović te […]

Read More

SJEDNICA VIJEĆA Jednoglasno izabrani ovogodišnji laureati!

SJEDNICA VIJEĆA Jednoglasno izabrani ovogodišnji laureati!

Konavoski vijećnici donijeli su u ponedjeljak na sjednici u Cavtatu Zaključak o dodjeli javnih priznanja Općine Konavle. Prijedloga za počasnog građanina Općine Konavle nije bilo, a Nagradu za životno djelo dobit će akademik Luko Paljetak. Nagradu Općine Konavle dobit će Stjepan Simović te Ante Delija, a Zahvalnicu Općine Konavle Silvestra […]

Read More

SJEDNICA VIJEĆA Zabrana postavljanja samostojećih antenskih stupova kraj naselja u Općini Konavle

SJEDNICA VIJEĆA Zabrana postavljanja samostojećih antenskih stupova kraj naselja u Općini Konavle

U ponedjeljak u Cavtatu održana je 16. sjednica Općinskog vijeća Općine Konavle. Na sjednici je među ostalim usvojen Zaključak koji su izabrani laureati koji će na nadolazećoj svečanoj sjednici povodom Dana Općine Konavle 21. listopada primiti Nagrade i Zahvalnice, Izmjene Odluke o komunalnom redu, zakonsko usklađivanje Odluke o sprječavanju odbacivanja […]

Read More

Poziv na sjednicu Općinskog vijeća (ponedjeljak, 2. listopada u 18 sati)

Poziv na sjednicu Općinskog vijeća (ponedjeljak, 2. listopada u 18 sati)

Sazivam 16.sjednicu Općinskog vijeća Općine Konavle za 2. listopada 2023.g. ( ponedjeljak) u zgradi Općine Konavle u Cavtatu s početkom u 18:00 sati. Za sjednicu se predlaže sljedeći: DNEVNI RED 1. Polugodišnji izvještaj o izvršenju proračuna Općine Konavle za 2023.g. (1) Polugodišnji izvještaj o izvršenju proračuna Općine Konavle za 2023.g. (2) […]

Read More

SJEDNICA OPĆINSKOG VIJEĆA: Usvojen rebalans proračuna, na snazi Odluka o razini dopuštene buke na javnim događanjima

SJEDNICA OPĆINSKOG VIJEĆA: Usvojen rebalans proračuna, na snazi Odluka o razini dopuštene buke na javnim događanjima

Rebalans proračuna za 2023. godinu u iznosu od 18,22 milijuna eura usvojen je na sjednici Općinskog vijeća održanoj u srijedu u Cavtatu. Proračun Općine Konavle za 2023. s projekcijama za 2024. i 2025., Općinsko vijeće je usvojilo 22. prosinca 2022. u ukupnom iznosu od 16.019.000 €, a današnjim rebalansom proračun […]

Read More

PROMJENA TERMINA: Poziv na sjednicu Općinskog vijeća Općine Konavle (srijeda, 28. lipnja 2023. u 17 sati)

PROMJENA TERMINA: Poziv na sjednicu Općinskog vijeća Općine Konavle (srijeda, 28. lipnja 2023. u 17 sati)

U skladu s člankom 58. stavak 3. Poslovnika Općinskog vijeća Općine Konavle (Službeni glasnik Općine Konavle br.7/21 – pročišćeni tekst), ovim putem vas obavještavam da će se 15. sjednica Općinskog vijeća Općine Konavle, koja je sazvana za 30. lipnja 2023.g. (petak) održati u zgradi Općine Konavle u Cavtatu , dana […]

Read More