Sjednice Općinskog vijeća

Poziv na 4. sjednicu Općinskog vijeća Općine Konavle (elektroničkim putem, 6. prosinca 2021. od 10 do 16 sati)

Poziv na 4. sjednicu Općinskog vijeća Općine Konavle (elektroničkim putem, 6. prosinca 2021. od 10 do 16 sati)

Sazivam 4.sjednicu Općinskog vijeća Općine Konavle za ponedjeljak 6. prosinca 2021.g.. Sjednica će se održati putem elektroničke pošte u vremenu od 10:00 sati do 16:00 sati. Za sjednicu se predlaže sljedeći: DNEVNI RED 1. Prijedlog Odluke o visini paušalnog poreza na dohodak po krevetu odnosno po smještajnoj jedinici u kampu […]

Read More

SJEDNICA OPĆINSKOG VIJEĆA Usvojeno izvješće o radu načelnika, rebalans proračuna kao i osnivanje društva za upravljanje Poslovnom zonom u Čilipima

SJEDNICA OPĆINSKOG VIJEĆA Usvojeno izvješće o radu načelnika, rebalans proračuna kao i osnivanje društva za upravljanje Poslovnom zonom u Čilipima

U Cavtatu je održana 3. sjednica Općinskog vijeća Općine Konavle na kojoj je među ostalim usvojeno Izvješće Općinskog načelnika o radu za razdoblje siječanj – lipanj 2021.godine, Prijedlog prve izmjene i dopune proračuna Općine Konavle za 2021.godinu s projekcijama za 2022. i 2023. godinu, Druge izmjene Odluke o izvršavanju proračuna […]

Read More

Poziv na 3. sjednicu Općinskog vijeća Općine Konavle (5. studeni 2021., 18 sati)

Poziv na 3. sjednicu Općinskog vijeća Općine Konavle (5. studeni 2021., 18 sati)

Sazivam 3.sjednicu Općinskog vijeća Općine Konavle za 5.studenoga 2021.g. (petak) u zgradi Općine Konavle u Cavtatu s početkom u 18:00 sati. Za sjednicu se predlaže sljedeći: DNEVNI RED Zapisnik – 1. sjednica Zapisnik – 2. sjednica 1. Izvješće Mandatnog odbora. 2. Izvješće Općinskog načelnika o radu za razdoblje siječanj – […]

Read More

DAN OPĆINE KONAVLE 2021. Položeni vijenci na Vojskom dolu i u Čilipima, dodijeljena priznanja laureatima na svečanoj sjednici Općinskog vijeća

DAN OPĆINE KONAVLE 2021. Položeni vijenci na Vojskom dolu i u Čilipima, dodijeljena priznanja laureatima na svečanoj sjednici Općinskog vijeća

Polaganjem vijenaca na Vojskom dolu na spomen ploču hrvatskom vitezu satniku Matu Golubiću počela je ovogodišnja proslava Dana Općine Konavle i 29. obljetnice oslobođenja Konavala. Nakon Svete Mise za branitelje u župnoj crkvi sv. Jurja u Stravči u Kneževom dvoru u Pridvorju održana je i svečana sjednica Općinskog vijeća Općine […]

Read More

SJEDNICA OPĆINSKOG VIJEĆA Izabrani ovogodišnji laureati

SJEDNICA OPĆINSKOG VIJEĆA Izabrani ovogodišnji laureati

U Cavtatu je u četvrtak održana prva radna sjednica Općinskog vijeća na kojoj su imenovani ovogodišnji laureati, predstavljeno je Izvješće o radu Zaklade ”Otac Ivan Fiorović”, prihvaćen je Prijedlog Plana upravljanja javnim površinama na predjelu povijesne jezgre Cavtata – Faza 1, kao i Prijedlog izmjene Programa demografskih mjera i socijalno […]

Read More

Poziv na 1. sjednicu Općinskog vijeća Općine Konavle (16. rujna 2021., 19 sati)

Poziv na 1. sjednicu Općinskog vijeća Općine Konavle (16. rujna 2021., 19 sati)

Sazivam 1.sjednicu Općinskog vijeća Općine Konavle za 16.rujna 2021.g. (četvrtak) u zgradi Općine Konavle u Cavtatu s početkom u 19:00 sati. Za sjednicu se predlaže sljedeći: DNEVNI RED 1. Polugodišnji izvještaj o izvršenju proračuna Općine Konavle za 2021.g. prvi dio     Polugodišnji izvještaj o izvršenju proračuna Općine Konavle za […]

Read More