Podmorje u Uvali Tiha uz mještane čistili i turisti

Bila je to prva u nizu akcija čišćenja podmorja koju je organizirao Mjesni odbor Cavtat.
Uz 30 ronioca, akciji se priključila i grupa njemačkih turista, članovi nevladinih udruga s područja Konavala, a rado su pomagali i najmlađi. U čišćenju cavtatskog podmorja i uređenju pomorskog dobra na području stare cavtatske luke kao i Uvale tiha sudjelovali su brojni mještani Cavtata, Oboda, Poluganja, Tihe i Zvekovice.
Iz Mjesnog odbora Cavtat sa zadovoljstvom najavljuju kako se akcije čišćenja podmorja u Uvali Tiha nastavljaju do kraja lipnja, a posebno oko tzv. Plosnog rata. Stoga pozivaju mještane da izmjese stare barke kako bi se to područje moglo urediti.
Za kraj lipnja bit će organizirano uređenje ribarske kućice na obližnjem otoku Mrkanu. Akcija je to, kojoj će se, uvjereni su u Mjesnom odboru Cavtat, odazvati veliki broj mještana.

cavtatpodpet

cavtatpodcet

cavtapodtr