Natura 2000: Planiranje i upravljanje Sniježnicom i Konavoskim poljem

Konavoskog polja”  . Riječ je o radionici u sklopu šireg projekta „Planiranje upravljanja Natura 2000 – NATURA MANMON” koji ima za cilj očuvanje biološke raznolikosti i održivom upravljanju i monitoringu odabranih Natura 2000 područja u Republici Hrvatskoj.
Pored predstavnika Županije i Javne ustanove, Ministarstva zaštite okoliša i prirode, radionici su prisustvovali predstavnici Zavoda za prostorno uređenje DNŽ, Općine Konavle, Mjesnih odbora Općine Konavle, Turističke zajednice DNŽ i TZ Općine Konavle, Hrvatskih voda, nevladinih udruga i udruga s područja Općine Konavle.
Tijekom radionice, sudionici su imali priliku definirati ciljeve i aktivnosti u sklopu projekta izrade Plana upravljanja na području Sniježnice i Konavoskog polja. Rezultati prikupljeni tijekom dosadašnjih radionica koristit će se prilikom obrade podataka i njihovom implementiranju u završni dokument „Plan upravljanja Sniježnicom i Konavoskim poljem”.