Judoke JK Konavle – Cavtat kod načelnika Korde

na primanju koje je upriličeno na Grudi.

– Ponosni smo što imamo načelnika koji ima smisla za sport i podržava njegov razvoj. – kazao je prilikom susreta s Lukom Kordom predsjednik Judo kluba Konavle – Cavtat Sado Bečić.
Naglasivši kako u Konavlima ima oko 46 sportskih klubova, Korda je najavio mogućnost osnivanja sportskog saveza Konavala, tijela koje bi s ciljem razvoja sporta na konavoskom području, usko surađivalo s Općinom.
Inače, Korda je članovima Judo kluba Konavle – Cavtat kazao kako su na svečanoj sjednici Općinskog vijeća koja je krajem listopada povodom Dana Općine Konavle i 20. obljetnice oslobođenja održana u Sportskoj dvorani na Grudi oduševili sve prisutne.
– Vaš nastup se prepričavao i u Zagrebu na proslavi osnutka Prve brigade Hrvatske vojske Tigrovi. – kazao je Luka Korda prilikom susreta s konavoskim judokama koji se sa svih natjecanja redovito vraćaju s brojnim odličjima.