PJEVAČKO NATJECANJE U DOMU KULTURE NA GRUDI

Sentić je osvojila i vrijednu sliku Antonije Rusković Radonić i poklon paket frizerskog salona Look.
Drugo mjesto je osvojila prošlogodišnja pobjednica Nikolina Rilović otpjevavši „Lullaby”, a treće mjesto su podijelili Petar Kolić, koji je izvedbom „Naučila si me” zapalio publiku, te Marijana Bušković, koja je napravila pravi mali perfomance izvodeći „When I’m Gone”.
Poseban žiri, u sastavu Miss Konavala Nikolina Šmanjak, raper Mihael Klajić i Tanja Jovanović, odlučivao je o najvećoj zvijezdi večeri, a nagrada (sunčane naočale poklon optike Van Gogh) je pripala debitantici, učenici 1. razreda OŠ Gruda Tonki Bušković koja je oduševila s „Moj mali je opasan”.
Inače, na natjecanju koji se održava u raznim oblicima od 1969. godine u organizaciji OŠ Gruda, OŠ Cavtat te Društva Naša djeca, nastupilo je sinoć ukupno 16-ero djece, koji su nastupali uz pratnju Frana Šmanjka.

{gallery}stories/Pjevacko_natjecanje_gruda{/gallery}