Volonterski centar Dubrovnik poziva na radionicu ”Biti volonter u Konavlima”

volonter1
Zima je duga i pitaš se kako ispuniti svoje vrijeme? Želiš nekome pomoći ili želiš pozitivnu promjenu u svojoj okolini?
Možda želiš…biti volonter!
Volonterski centar Dubrovnik poziva sve zainteresirane građane na radionicu ”Biti volonter u Konavlima” koja će se održati u petak, 24. listopada, od 17 do 20 sati u prostorima Galerije KUDa u Čilipima .
Dođite na radionicu „Biti volonter” gdje ćete doznati više o pravima i obvezama volontera i organizatora volontiranja, o specifičnostima pojedinih oblika volontiranja, o svojim mogućnostima za volonterske angažmane, o potvrdi o kompetencijama stečenim kroz volontiranje i drugim važnim pitanjima za svijet volonterstva.
Broj sudionika je ograničen!
Prijave: mailom na ured.vcd@gmail.com ili telefonom na 097-791-2957