INFO DAN – EU FONDOVI ZA RURALNA PODRUČJA I PRIMJERI IZ POLJSKE PRAKSE

6. STUDENOG 2014. ČETVRTAK
VIJEĆNICA OPĆINE ŽUPA DUBROVAČKA – VUKOVARSKA 48, SREBRENO

Nekoliko godina slušate o tome što će se moći financirati kroz EU fondove?
Sada konačno znamo što je to.
Informirajte se na vrijeme i skupite dobre ideje iz poljskih iskustava!

LINK

PROGRAM

09:00 – 09:15 Registracija i pozdravni govori
Registracija sudionika te pozdravni govor predsjednice LAG 2
09:15 – 10:15 Krešimir Budiša – UHY SAVJETOVANJE d.o.o.
Prilike za financiranje projekata kroz strukturne i kohezijske fondovi EU
10:15 – 10:30 Pauza
10:30 – 11:30 Inge Jelavić – SCALA d.o.o.
Što nam konačno donosi Program ruralnog razvoja?
11:30 – 12:15 Boris Pekić – B4 Stowarzyszenie – Poljska
Primjeri iz prakse poljskog društva i Podkarpatske regije –
najuspješnije poljske pokrajine u privlačenju sredstava iz EU fondova
12:15 – 12:30 Pitanja i odgovori
Okrugli stol sudionika info dana o projektima na području LAG-a
uz odgovore na pitanja iz publike

PRIJAVE

Molimo da potvrdite svoje sudjelovanje na info danu (zbog ograničenog kapaciteta dvorane) do 5. studenog 2014. na:
ANA MARIJA KAŠTELAN – KOMUNIKACIJSKI MANAGER
Tel 021 612 673
Email anamarija.kastelan@uhy.hr
www.uhy.hr
INFO DAN LAG GRUPE
PRISUSTVOVANJE
Posjet info danu je besplatan i otvoren za sve postojeće i moguće korisnike EU fondova i sredstava, kao i sve koji se žele informirati o navedenom polju, te je namijenjen svim sektorima, javnoj i lokalnoj samoupravi, poduzetništvu, udrugama i privatnim osobama.

PREDAVAČI

PREDAVAČ 1
KREŠIMIR BUDIŠA – DIREKTOR UHY SAVJETOVANJE D.O.O.
Krešimir je ključni stručnjak društva UHY SAVJETOVANJE, s partnerskim društvom UHY HB EKONOM najvećeg revizorskog i konzalting društva u Dalmaciji. Posjeduje višegodišnje iskustvo pripreme projekata, kontrolinga, financijskog savjetovanja i revizije EU projekata uz dodatnu specijalizaciju u području razvoja poslovanja, povezivanja međunarodnih partnera kroz UHY mrežu i B4 grupu te pronalazak načina za financiranje projekata. Ujedno je član Vijeća zajednice poslovnih savjetnika HGK
PREDAVAČ 2
INGE JELAVIĆ – DIREKTOR – SCALA D.O.O.
Inge Jelavić direktor je društva SCALA d.o.o., društva specijaliziranog za područje projekata u poljoprivredi i ruralnom razvoju, s dugogodišnjim iskustvom pripreme IPARD projekata, te član Vijeća Zajednice poslovnih savjetnika HGK te Udruge konzultanata za ruralni razvoj
PREDAVAČ 3
BORIS PEKIĆ – B4 STOWARZYSZENIE
Boris Pekić jedan je od voditelja projekata B4 Stowarzyszenie u Hrvatskoj, poljskog društva za pripremu vlastitih i i vanjskih projekata financiranih iz EU fondova. Društvo je za sebe provelo preko 80 projekata vrijednosti preko 14,5 mil. EUR, te pripremilo preko 200 projekata za klijente vrijednosti preko 1,2 milijarde EUR.

KONTAKTI:

UHY SAVJETOVANJE D.O.O.
Hrvatske mornarice 1h
21 000 Split
Tel 021 612 673
Fax 021 612 672
savjetovanje@uhy.hr

LAG 2
Vukovarska 48, Srebreno
20 207 Mlini
091 186 0805
lag2udruga@gmail.com