Čistoća i zelenilo jači za novo moderno vozilo

čistoće u našoj Općini, ali i smanjenju troškova, pošto se ovo vozilo može koristiti za različite vrste zadataka, a sve zahvaljujući svom modularnom dizajnu i izvedbi. Ukupno su tri nadogradnje na raspolaganju – čistilica, teretni prostor, te komunalni kontejner zapremine tri kubika. Vozilo se tako jednostavno može u kratkom vremenskom roku od manje od 10 minuta pretvoriti iz npr. čistilice u vozilo za prijevoz komunalnog otpada. Treba spomenuti i da vozilo emitira manju emisiju CO2, što se uklapa u plan 20-20-20 kojem je cilj smanjenje emisije CO2 u Općini Konavle za 20% do 2020. godine
Novo vozilo, čiju je nabavu financirala Općina uz pomoć sredstava Fonda za zaštitu okoliša, bit će prvenstveno namijenjena području Cavtata, Oboda i Zvekovice, a u akciji ćemo je moći vidjeti vrlo skoro.

{gallery}stories/Muvo{/gallery}