Okrugli stol u Cavtatu uz 25. obljetnicu osnivanja Tigrova

General pukovnik Marijan Mareković govorio je o borbenom djelovanju Tigrova tijekom Domovinskog rata, a brigadir Eduard Butjer o djelovanju Tigrova na Južnom bojištu.
Predstavnici 2. i 4. gardijske brigade, brigadiri Mile Krišto i Joko Šerić govorili su o zajedničkom djelovanju tih brigada s Tigrovima, dok je satnik Ivo Simović iznio sjećanja na značaj Tigrova u deblokadi Dubrovnika i oslobađanju Konavala.
Na okruglom stolu sudjelovali su i župan dubrovačko – neretvanski Nikola Dobroslavić i načelnik Općine Konavle Luka Korda koji su iznijeli svoja viđenja o značaju Tigrova i njihovog djelovanja na Južnom bojištu, posebno na prostoru Konavala i uspostavi civilne vlasti.
Na kraju je general zbora Josip Lucić podijelio zahvalnice Tigrova.
Zahvalnice su dobili: Luka Korda, Nikola Dobroslavić, Ivo Simović, Vlaho Ivaniš, don Tiho Šakota, Mile Krišto, Joko Šerić, Slobodan Gluhan, Lucija Arbulić i Nila Miličić Vukosavić

{gallery}stories/Tigrovi{/gallery}