Dubrovački ogranak Matice hrvatske predstavio svoja izdanja Konavljanima

Predstavljene su knjige ‘Za Kranjčevića. Od arhivacije do kanonizacije’ Antuna Česka, ‘Tempi passati’ i ‘Spomenar’ Sonje Seferović, ‘Danak ljubavi’ Feđe Šehovića, ‘Romeo i Giulietta’ Williama Shakespearea u prijevodu Luka Paljetka, slikovnica ‘Marin Getaldić’ Marijane Borić i Nore Mojaš te zbirka notnih partitura ‘Škatulica’ Nene Ćorak.
Uz nove knjige svih Matičinih biblioteka predstavljena su i tri ovogodišnja broja časopisa ‘Dubrovnik’.
Na promociji, koju je organizirao konavoski ogranak Matice hrvatske, sudjelovali su Vesna Čučić, Sanja Dražić, Jelena Obradović Mojaš, Nena Ćorak i Davor Mojaš. Pozdravne riječi uputila je predsjednica konavoskog ogranka Matice hrvatske Antonija Rusković Radonić.
U popratnom programu nastupili su učenici Umjetničke škole Luke Sorkočevića; Ines Begić, Patricia Ćorak, Lovro Kovačević i Tana Michl.

{gallery}stories/Matica2015{/gallery}