Centar za socijalnu skrb, Odjel za djecu, mladež i obitelj iz Dubrovnika predstavio svoj rad

Svrha ovog sastanka bila je razmijeniti informacije o načinu rada, o problemima i nejasnoćama koje se javljaju u suradnji škole i Centra te pronalaženje načina i metoda rada u svrhu uspješnije suradnje u području obiteljsko pravne i kazneno pravne zaštite.
Voditeljica Odjela za djecu, mladež i obitelj Mirjana Knežević uputila nas je u područja nadležnosti rada Centra za socijalnu skrb. Pripremljeno je kratko izlaganje stručne suradnice-socijalne pedagoginje Hrvojke Laušić-Ramljak o osnovnim informacijama o područjima rada Odjela. Dubravka Šarić, dipl. pravnica u Odjelu za djecu, mladež i obitelj nam je dala pojašnjenje o pravnom okviru i osnovnim područjima rada Centra za socijalnu, kao i o obvezama Centra kao i drugih institucija i osoba u području zaštite dobrobiti djece. Učitelji su dobili i odgovore na svoje upite iz područja navedenog djelokruga poslova koji nam se po obvezama isprepleću.