Lasić i poznati vaterpolisti razgovarali o projektu natkrivenog bazena

”Primio sam sve naše istaknute vaterpoliste iz Konavala i Cavtata. Razgovarali smo o jednoj inicijativi da se u Konavlima napravi samoodrživi zatvoreni bazen koji bi se koristio za treninge i utakmice. Ta inicijativa već postoji i mi smo je prihvatili i odlučili formirati jedan Odbor u koji će ući ti vaterpolisti i ljudi iz Općina. Razmatramo najbolju lokaciju, a jedan od prijedloga je da bude u Čilipima, no to ćemo vidjeti tek”, rekao je Lasić
Dodao je kako će Općina financirati izradu projektne dokumentacije, te istaknuo kako će bazen prijaviti na financiranje iz fondova EU.
”Dogovor je da će i naši vaterpolisti pomoći svojim poznanstvima da se taj projekt što prije pokrene”, rekao je on.
Na sastanku su bili Goran, Sandro i Ivan Sukno, Miho Bošković, Paulo Obradović, Maro Balić i Luko Vezilić.

{gallery}stories/Lasic-sa-vaterpolistima{/gallery}