Poruka iz Ministarstva: OŠ Cavtat je prioritet

, pa se u razgovoru dotaknulo i financiranje projekta izgradnje škole. Sudionici sastanka su iz prostorija Općine Konavle pošli u obilazak same škole kako bi iz prve ruke vidjeli zašto je izgradnja nove apsolutno neophodna.
Poseban naglasak na OŠ Cavtat stavljen je i na sastanku na kojem su jutros u Palači Ranjina osim načelnika Lasića bili i župan Nikola Dobroslavić, potom ministrica regionalnog razvoja i EU fondova Gabrijela Žalac, saborski zastupnici Branko Bačić i Sanja Putica, zamjenica župana Žaklina Marević, ravnateljica Osnovne škole Cavtat Kate Kukuljica, zamjenice gradonačelnika Grada Dubrovnika Orlanda Tokić i Jelka Tepšić, te ravnateljica županijske razvojne agencije Dunea Melanija Mijić. Ministrica i saborski zastupnici iskazali su spremnost za pomoć u pronalasku načina financiranja izgradnje novog objekta cavtatske škole.