KUP HRVATSKE NADE Vaterpolisti VK Cavtata osvojili 3. mjesto

Trener Vlaho Lise nije krio zadovoljstvo igrom svojih malih vaterpolista.

‘’To je Kup Hrvatske za kategoriju ”Nade” za djecu do 12 godina. Toj djeci stvarno kapa do poda, bili smo u skupini s Primorjem, Jugom i Medveščakom. Izgubili smo samo od Primorja i išli u polufinale kao drugi. Sinoć smo od POŠK-a izgubili 5:4, a za treće mjesto dobili smo splitski Jadran. Ovo je uspjeh to 16 djece, ogromni uspjeh”, rekao je Lise.

Vrijedi zabilježiti i imena malih vaterpolista: Bruno Jurković, Petar Kušelj, Matej Herendija, Ivan Miljanić, Zvonimir Miloglav, Ivan Glavinić, Ivuša Burđelez, Nikola Krik, Marko Glavinić, Bruno Bobić, Ivor Miljan Popović, Marko Piplica, Nikola Balić, Kristina Hanzijer, Jakov Kurtić, Antonio Grmoljez.

Inače, prvo mjesto izborilo je Primorje protiv Poška, a nade VK Juga osvojile su 6. mjesto.