Načelnik Božo Lasić primio mlade nade VK Cavtata

Uz mlade nade VK Cavtata na prijemu su bili predsjednik VK Cavtat Ivo Bobić, trener Vlaho Lise i tajnik Zajednice sportova Općine Konavle Ivan Kralj.
Na završnom turniru za KUP Hrvatske koji se igrao od 13. do 16. srpnja ove godine u Zagrebu na Šalati mlade nade vaterpolo kluba Cavtat osvojile su 3. mjesto i vratile se u Cavtat s brončanom medaljom. Na turniru su osim VK Cavtata sudjelovali i klubovi: Medveščak, Solaris, Mladost, Jug, Jadran, Pošk i Primorje.
Valja istaknuti da je ova ista ekipa osvojila prvo mjesto na ovogodišnjem jakom međunarodnom memorijalnom turniru Tomo Udovičić koji se igrao u Dubrovniku od 19. do 23. travnja. Na ovom turniru sudjelovali su klubovi: Solnok, Invictum Sarajevo, Jadran Split, Singapur, Budva, Partizan, Primorac, Medveščak, Salerno, Barseloneta, Kataro, Stari Grad, Mladost, Roma Vis Nova, Barselona, Duizburg, Jadran Carine, Zemun, KPK Korčula i VK Cavtat.
Mlade nade Cavtata, dvanaestogodišnjaci i mlađi, pod stručnim vodstvom trenera Vlaha Lise su: Bruno Jurković, Petar Kušelj, Jakov Kurtić, Matej Herendija, Ivan Miljanić, Zvonimir Miloglav, Ivan Glavinić, Ivuša Burđelez, Nikola Krik, Marko Glavinić, Bruno Bobić, Ivor Miljan Popović, Marko Piplica, Niko Balić, Kristina Hanzjer i Antonio Grmoljez.