Konačno krenuli gotovo 20 milijuna kuna vrijedni radovi na ulazu za Cavtat

Radovi na gotovo 20 milijuna kuna vrijednom ulazu u Cavtat počeli su ovih dana, a njihovom realizacijom riješit će se problem koji muči Konavljane desetljećima.

Načelnik Općine Konavle Božo Lasić izrazio je u četvrtak svoje zadovoljstvo, ponovivši kako će izvođači imati potpunu potporu Općine Konavle.
”Otkad postoji taj spoj i raskrižje na Zvekovici imamo velike probleme i čekao se novi ulaz. Tu se stvarao jedan čep, a veseli me neizmjerno što su radovi konačno počeli. Dugo godina smo ovo čekali. Nadamo se što skorijoj realizaciji”, rekao je Lasić.
Inače, ugovor o financiranju projekta vrijednog 19,38 milijuna kuna potpisan je u svibnju ove godine, a predsjednik Uprave Hrvatskih cesta Josip Škorić koje su investitor radova poručio je tada kako je rok završetka osam mjeseci.
Izvođač radova je tvrtka Osijek-koteks