KONAVLE ZA SLAVONIJU Uključite se u akciju pomoći za obitelji iz Osijeka

Mladi Konavljani organizirali su nedavno akciju prikupljanja hrane kako bi pomogli osječkoj udruzi ”Rijeka ljubavi” koja kroz tamošnju socijalnu samoposlugu prikuplja hranu za gladne Osječane.
Potrebno im je nekoliko desetaka tona hrane mjesečno, kako bi prehranili sve one obitelji koje nemaju što jesti.
Prikupljanje traje od nedjelje i završava u četvrtak 16.11.2017., a svi koji žele pomoći mogu to napraviti u Domu kulture na Zvekovici. Od 16 do 19 sati.
”Prikupljaju se osnovne namirnice; brašno, pasta, riža, ulje, pelene za bebe, higijenske potrepštine, te sve ostalo što mislite da bi bilo potrebno i da bi dobro došlo. Prioritet je hrana. Odjeće je već donirano u velikoj količini. Molimo sve žitelje Konavala da se odazovu u što većem broju i pomognu Slavoniji sudjelovanjem u humanitarnoj akciji”, navodi se u opisu akcije na društvenim mrežama.