Načelnik Božo Lasić primio najboljeg hrvatskog barmena Maria Saulana

Načelnik Općine Konavle Božo Lasić primio je jutros u prostorijama Općine Konavle cavtatskog majstora koktela Maria Saulana koji je na nedavno održanom Svjetskom prvenstvu barmena u Kopenhagenu osvojio fenomenalno četvrto mjesto.

Dobrodošlicu, kao i čestitke na uspjehu, u ime Općine Konavle Saulanu, kao i bivšem svjetskom prvaku iz 1979. te današnjem predsjedniku Hrvatske sekcije barmena Franu Stjepoviću i vlasniku Caffe bara Mihael čiji je Saulan zaposlenik Peru Katušiću su poželjeli i zamjenik načelnika Ivo Radonić i voditeljica Odsjeka za društvene djelatnosti Lucija Arbulić.
Načelnik Lasić je nagradio, sada možemo reći jednog od najboljih svjetskih barmena, prigodnim poklonima, a ni gosti nisu ostali dužni poklonivši načelniku posebnu tortu.