Načelnik Lasić sa suradnicima primio predstavnike udruge Agroturizam Konavle i dao punu potporu manifestaciji ”Mirisi Božića”

Načelnik Općine Konavle Božo Lasić, predsjednik Općinskog vijeća Ivo Simović i zamjenik načelnika Ivo Radonić primili su u prostorijama Općine Konavle predstavnike udruge Agroturizam Konavle. Načelnika Lasića predstavnici Agroturizma su izvjestili o svojim aktivnostima oko organizacije manifestacije Mirisi Božića, ali i kako o dosadašnjem radu, tako i planovima za iduću godinu.
Načelnik Lasić i predsjednik Općinskog vijeća Simović su istaknuli da u potpunosti podržavaju manifestaciju, dok je načelnik Lasić posebno istaknuo značaj i doprinos udruge Agroturizam za razvoj ruralnog turizma u Konavlima, zbog čega je i udruzi Agroturizam prošle godine i dodijeljenja nagrada Općine Konavle.