Općina Konavle dala punu podršku projektu snimanja filma o konavoskim stećcima

Predstavnici Općine Konavle, zamjenik načelnika Ivo Radonić i Antonia Rusković Radonić primili su danas u prostorijama Općine Konavle predstavnike Udruženja za afirmaciju kulturnog nasljeđa kroz dramsko i filmsko stvaralaštvo U.K.N. Art-Sef.
Predstavnici Art-Sefa, koji su bili sudionici pripreme regionalnog programa nominacije 30 nekropola stećaka na Listu zaštićene svjetske baštine UNESCO-a, predstavili su novi projekt koji ima za cilj snimiti dokumentarni film o svakoj nekropoli koja je upisana na UNESCO-vu listu. Projektom koji je pod pokroviteljstvom UNESCO-a će se tako snimiti i dokumentarni film o stećcima na sv. Barbari, ali i ostalim stećcima na području Općine Konavle. Općina Konavle je dala svoju podršku ovom projektu.