U šatoru u Cavtatu upriličen božićni domjenak Općine Konavle

U adventskom šatoru u Cavtatu danas je održan prigodni božićni domjenak. Načelnik Općine Konavle Božo Lasić poželio je svima sretan i blagoslovljen Božić uz želju da ga svi provedu u krugu obitelji i najmilijih.

Načelnik Lasić još jučer uputio je čestitku svim žiteljima Konavala.

Drage Konavoke i Konavljani, svi stanovnici Konavala

Božić je vrijeme odricanja, preispitivanja, traženja duhovnosti u nama samima i našim djelima. Božić je i vrijeme darivanja, no u prvom redu ne onog materijalnog, već davanja onoga što nam je najvažnije – naše volje, naše snage, naše dobrote prema drugima. Kada je godina na izmaku normalno je da se svi više prisjećamo i razmišljamo o najmilijima, o ostvarenim ciljevima i propuštenim prilikama. O onome što nismo, onome što jesmo učinili i onome što tek imamo napraviti za bolje sutra. Za bolje Konavle.

U ime Općine Konavle i svoje osobno, želim Vam svima sretan Božić i uspješnu 2018. godinu.

Načelnik
Božo Lasić