Načelniku Lasiću uručeno priznanje za doprinos borbi za prava umirovljenika Hrvatske

Načelnik Općine Konavle Božo Lasić, zajedno s zamjenikom Ivom Radonićem i voditeljica odsjeka za društvene djelatnosti Lucijom Arbulić primio je danas predsjednika županijskog povjereništva ogranka Sindikata umirovljenika Hrvatske Antu Mandića. Povodom 25. godišnjice osnivanja sindikata gosp. Mandić je načelniku uručio posebno priznanje za osobiti doprinos borbi za prava umirovljenika koje je dodjelio Sindikat umirovljenika Hrvatske.

Također, predsjednik županijskog povjereneštva SUH-a se zahvalio snačelniku Lasiću na dosadašnjoj pomoći, a posebno na pogodnostima kao što je umirovljenička pokazna karta koja je povoljnija nego ikada, kao i na pomoći prilikom organiziranja različitih događanja za umirovljenike.
Na sastaknu je načelnik Lasić obećao i pomoć u pronalaku adekvatnog kutka za potrebe konavoskih umirovljenika, a gosp. Mandić je prenio i podršku konavoskih članova SUV-a načelniku Lasiću u daljnjem radu, kao i svoju osobnu.