U tijeku radovi na proširenju ceste prema Tihoj, gradi se i vodovod i kanalizacija

Na predjelu Plosni Rat u Konavlima u tijeku su radovi na proširenju ceste koja vodi prema naselju u Tihoj.

Ovim projektom vrijednim oko 200 tisuća kuna riješit će se višegodišnji problem preuske ceste koja je zadavala muku vlasnicima okolnih objekata. Radovi su počeli nakon što je postignut sporazum s okolnim vlasnicima zemljišta, a Općina Konavle se ovim putem zahvaljuje svim suvlasnicima koji su ustupili potrebno zemljište za proširenje ceste.
”Cesta je od izuzetnog značaja za naselje Tihu jer godinama stanovnici nisu imali normalnu cestu za komunikaciju prema svojim kućama i stanovima. Radovi bi se trebali završiti do sredine svibnja, a paralelno s cestom gradi se vodovod i kanalizacija”, rekao je načelnik Općine Konavle Božo Lasić.