Načelnik Lasić primio državnu tajnicu Nikolinu Klaić

Načelnik Općine Konavle Božo Lasić, zajedno s pročelnikom Upravnog odjela za opće poslove i mjesnu samoupravu Mariom Curićem i pročelnikom za razvoj, gospodarstvo i EU fondove Pericom Pušićem, primio je danas u prostorijama Općine Konavle državnu tajnicu Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije Nikolinu Klaić.

Tom prilikom načelnik Lasić je državnu tajnicu izvijestio o projektima koji su u tijeku, prije svega izgradnji kanalizacijskih sustava Gruda i Molunat, uređenju tvrđave na Prevlaci kojom će se revitalizirati cijelo područje samog juga općine, kao i projektu cavtatske rive za koji je dobivena građevinska dozvola.
Tijekom razgovora načelnik Lasić je istaknuo i dugogodišnji problem s izgradnjom Osnovne škole u Cavtatu, a državna tajnica Klaić je unutar svojih mogućnosti obećala pomoć pri tom, kao i ostalim projektima.