Zamjenik Radonić na sastanku s ministrom Marićem o boljem upravljanju državnom imovinom

Zamjenik načelnika Općine Konavle Ivo Radonić nazočio je danas u Dubrovačko-neretvanskoj županiji na sastanku s ministrom državne imovine Goranom Marićem, županom Nikolom Dobroslavićem te ostalim čelnicima jedinica lokalne samouprave s juga Hrvatske na temu unaprjeđenja upravljanja državnom imovinom na području Dubrovačko-neretvanske županije.

”Mi imamo dva predmeta u rješavanju. To je prostor reciklažnog dvorišta (k.o. Popovići) dok bi na predjelu k.o. Radovčići, na državnom zemljištvu trebao biti smješten pročistač za otpadne vode. Također, nakon rješavanja suvlasničkih odnosa na Rajkovom dolu s privatnim vlansicima očekujemo da ćemo s Ministarstvom brzo riješiti pitanje vlasništva kako bi se projekt OŠ Cavtat mogao početi rješavati”, rekao je zamjenik Radonić.

FOTO: DNŽ