Zamjenik načelnika Ivo Radonić nazočio pokaznoj vježbi razminiravanja na Grudi

U sklopu 15. Međunarodnog simpozija “Protuminsko djelovanje 2018.” organiziranog u suradnji Ureda za razminiranje Vlade Republike Hrvatske, Hrvatskog centra za razminiranje i HCR-Centra za testiranje, razvoj i obuku d.o.o., a pod visokim pokroviteljstvom predsjednice Republike Hrvatske, danas je na Grudi održana prezentacija opreme i pokazna vježba razminiranja, kao i predstavljanje proizvođača opreme.

Pokaznoj vježbi na kojoj su demonstrirani najnoviji svjetski trendovi u razminiranju, prisustvovali su i pomoćnik ministra unutarnjih poslova Damir Trut i predsjednica Upravnog vijeća Hrvatskog centra za razminiranje Đurđa Adlešić, a u ime Općine Konavle i zapovjednik JVP Konavle Mario Magud te zamjenik načelnika Ivo Radonić.