Predstavnici Općine Konavle primili ministricu kulture Ninu Obuljen Koržinek

Ministrica kulture Republike Hrvatske Nina Obuljen Koržinek posjetila je danas Općinu Konavle.

Ministricu su u prostorijama Općine Konavle primili načelnik Općine Konavle Božo Lasić, predsjednik muzejskog vijeća Niko Kapetanić, ravnateljica Muzeja i galerija Konavala Antonija Rusković Radonić kao i pročelnik Upravnog odjela za opće poslove, mjesnu samoupravu i društvene djelatnosti Mario Curić. Tom prigodom predsjednik muzejskog vijeća Kapetanić je ministricu upoznao s projektima i aktivnostima Muzeja i galerija Konavle, dok se ravnateljica Antonija Rusković Radonić posebno zahvalila na financijskoj potpori Ministarstva kulture.
Ministrica Obuljen Koržinek je zajedno s načelnikom Lasićem posjetila i prostorije buduće knjižnice u Cavtatu.