Načelnik Lasić potpisao ugovor s Libertasom, riješen dugogodišnji problem prijevoza svih Konavljana

Načelnik Općine Konavle Božo Lasić potpisao je danas u Maloj vijećnici Grada Dubrovnika ugovor s čelnim ljudima tvrtke Libertas, čime je konačno razriješena dugogodišnja situacija vezana za prijevoz putnika na relaciji Konavle – Dubrovnik.

”Godinama nije postojalo razumijevanja, a sada je konačno riješena stvar. Ovaj ugovor je na korist stanovnika svih općina, cijena je prihvatljiva i Libertas daje jednu određenu kvalitetu koja vrijedi iznosa u ugovoru. Bilo je godina kada se razbacivalo nerealnim ciframa, a mi smo plaćali i po četiri milijuna kuna godišnje, a sada je vrijednost ugovora 1,2 milijuna kuna. Želim se zahvaliti i Gradu Dubrovniku koji je razumio kako susjedne općine ne mogu živjeti same, ali da niti grad ne može živjeti sam, odvojen. Upućeni smo jedni na druge, ne samo za prijevoz nego i za sva ostala komunalna pitanja”, rekao je načelnik Lasić.