Ministrica Nina Obuljen Koržinek u pratnji načelnika Lasića i zamjenika te predsjednika DPDS-a obišla tvrđavu na Prevlaci

Načelnik Općine Konavle Božo Lasić sa zamjenikom Ivom Radonićem i predsjednikom Društva prijatelja dubrovačke starine Nikom Kapetanićem primio je u posjet na Prevlaci ministricu kulture Ninu Obuljen-Koržinek.

Tom prilikom ministrica je obišla tvrđavu na Prevlaci koju je Općina Konavle dala na upravljanje DPDS-u koji će nakon obnove tamo otvoriti Muzej austro-ugarske mornarice što će generirati dvadesetak novih radnih mjesta.
Ministrica je iskazala zadovoljstvo tom investicijom te kazala kako je veseli što će projekt te veličine biti realiziran na krajnjem jugu Hrvatske. Svi prisutni složili su se kako je stavljanje tvrđave u pogon strateški interes od značaja za cijelu Republiku Hrvatsku.