OBAVIJEST RODITELJIMA Po naputku HZJZ-a svi roditelji čija djeca (starija od godinu dana) nisu cijepljenja protiv ospica moraju ih udaljiti iz konavoskih vrtića

Sukladno Dopisu Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, Službe za epidemiologiju zaraznih bolesti, Referentnog centra za epidemiologiju Ministarstva zdravstva (od 12. lipnja 2018.g.), u svrhu Mjera za sprečavanje i suzbijanje ospica u dječjim vrtićima Dubrovačko-neretvanske županije molimo sve roditelje/skrbnike i/ili posvojitelje djece starije od godinu dana koja nisu cjepljena protiv ospica i djeca koja imaju kontraindikacije za cijepljenje da odmah udalje djecu iz vrtića.
Sve nove informacije bit će na vrijeme dostupne na oglasnim pločama vrtića i na Web stranici Općine Konavle.

Naputak Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo u cilju sprječavanja širenja ospica

>>>OBAVIJEST ZA RODITELJE Djecu stariju od godinu dana koja nisu cijepljenja protiv ospica nemojte dovoditi u vrtić