Načelnik Lasić uputio čestitku povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja

Načelnik Općine Konavle Božo Lasić uputio je čestitku svim stanovnicima Konavala povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja.

Cijenjene Konavoke i Konavljani, stanovnici Konavala,
Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja ima posebno mjesto u svim našim srcima. Svake godine postaje sve važnije sjećati se i poučiti nove naraštaje zašto se sjećamo.
Operacijom ”Oluja” okrenut je novi list u razvoju Republike Hrvatske. U toj pobjedničkoj akciji koja je došla kao kruna na kraju, konačno smo mogli krenuti u oporavak i nastavak života bez borbi. No da bi se naše težnje za boljim životom mogle ostvariti, previše je hrvatske krvi proliveno, previše suza isplakano, previše domova uništeno.
Usprkos svemu vratili smo se jači i svakog danas sve bolji i bolji. A to je naša prava pobjeda i na tome smo vječno zahvalni. Upravo stoga svim žiteljima Konavala čestitam Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja.