Općina Konavle obnovila, popravila i izgradila nova dječja igrališta

Prije početka školske godine Općina Konavle je obnovila, izgradila i sufinancirala, nekoliko dječjih igrališta širom Konavala kako bi konavoska djeca imala što bolje uvjete za uživanje u djetinjstvu.

Gruda je dobila sprave na igralištu ispred Doma kulture, travnatu podlogu na malonogometnom igralištu kraj OŠ Gruda, dječje igralište u Moluntu je dobilo ogradu i antistres podloge, a u centru je postavljena i konstrukcija s košem, dok se od nedavno u Mrcinama može igrati košarka. Koševe su dobili i Komaji, te Močići koji su dobili i golove, dok je Duba dobila sportske mreže za golove…
S obzirom da je cilj da u svakom mjestu djeca imaju prostor za igru Općina Konavle će u skoroj budućnosti opremiti još nekoliko dječjeg igrališta koja su u završnoj fazi priprema, poput dječjeg igrališta u Cavtatu za koje je napravljen projekt.