DAN OPĆINE KONAVLE 2018. Svečano otvorena zgrada Općine i vodovod u Banima

U sklopu programa proslave Dana Općine Konavle danas je u Cavtatu i službeno otvorena zgrada Općine i Poslovno trgovački centar.

Događaju su prisustvovali brojni uzvanici, a nakon kratkog obraćanja načelnika Lasića prostor je blagoslovio dubrovački biskup mons. Mate Uzinić.
U sklopu Poslovno trgovačkog prostora uz banku, koja je već započela s radom, bit će trgovina, placa, ribarnica i caffe bar, a vrijednost radova na zgradi je 13 milijuna kuna.
U sklopu trodnevnog programa proslave Dana općine ranije tijekom dana svečano je otvoren i vodovod u selu Bani, te su položeni vijenci na spomenike Konavljanima koji su dali živote za Hrvatsku u Gabrilima, Čilipima i Banima. U pratnji načelnika bili su zamjenik načelnika Ivo Radonić, predsjednik Općinskog vijeća Općine Konavle Ivo Simović te predstavnici Udruge ratnih veterana Hrvatski domobran Dubrovnik predvođeni predsjednikom Željkom Kulišićem.