Načelnik Lasić čestitao Mihu Boškoviću na osvajanju Državne nagrade za sport ‘Franjo Bučar’

Konavljaninu Mihu Boškoviću u Saboru je večeras dodijeljena Državna nagrada za sport ‘Franjo Bučar’.
Miho Bošković, olimpijski je pobjednik 2012., svjetski prvak 2007. i europski prvak 2010. godine, a dva puta je proglašen za najboljeg igrača Europe, a s VK Jug osvojio je brojne naslove.
Načelnik Općine Konavle Božo Lasić čestitao je ovom prigodom jednom od najboljih vaterpolista

”Primjer Miha Boškovića primjer je velikog vaterpolista i velikog čovjeka koji je trudom i zalaganjem dostigao ono što postignu rijetki. Konavle su oduvijek bile kolijevka vaterpola, a ulaganjem u mlade generacije želimo da to tako i ostane. Ova nagrada u rukama jednog Konavljanina veseli me kao načelnika, ali u prvom redu na osobnoj razini kao Konavljanina”, rekao je načelnik Lasić.