Održana 2. redovna skupština Turističke zajednice općine Konavle

U srijedu, 5. prosinca u općinskoj vijećnici Općine Konavle održana je 2. redovna skupština Turistićke zajednice općine Konavle. Na skupštini je usvojen rebalans financijskog plana i programa rada za 2018. godinu, kao i financijski plan i program rada TZO Konavle za 2019. godinu.

Također načelnik Božo Lasić, koji je i predsjednik TZ općine Konavle upoznao je članove skupštine sa tekućim i planiranim aktivnostima na komunalnom uređenju, pri čemu je posebno istaknuta potreba uređenja i proširenja plažnih kapaciteta na području Cavtata. Na skupštini se također razgovaralo o visini paušalnog poreza za iznajmljivače soba i apartmana u 2019. godini, o čemu odluku treba donijeti Općinsko vijeće Općine Konavle.