Načelnik Lasić uputio čestitku Sanji Putici na izboru za potpredsjednicu Parlamentarne skupštine Vijeća Europe

Naša Konavoka, saborska zastupnica Sanja Putica, izabrana je za potpredsjednicu Parlamentarne skupštine Vijeća Europe.
Naime, izaslanstvo Hrvatskoga sabora u Parlamentarnoj skupštini Vijeća Europe sudjeluje na zimskom zasjedanju Parlamentarne skupštine koje se održava u Strasbourgu do 25. siječnja. U saborskome izaslanstvu su voditeljica Sanja Putica te članovi Goran Beus Richembergh, Sabina Glasovac, Domagoj Hajduković i Davor Ivo Stier.
Potpredsjednički mandat u Parlamentarnoj skupštini traje godinu dana. Zimsko zasjedanje započelo je u ponedjeljak izborom predsjednice i potpredsjednika Parlamentarne skupštine. Za predsjednicu Parlamentarne skupštine ponovo je izabrana Liliane Maury Pasquier.
Načelnik općine Konavle Božo Lasić čestitao je Sanji Putici na imenovanju te istaknuo kako vjeruje da će svoju novu dužnost obnašati jednako savjesno kao što obnaša svoju dužnost saborske zastupnice.