Poziv na prezentaciju natječaja Ministarstva turizma „Konkurentnost turističkog gospodarstva“

Centar za poduzetništvo d.o.o. i Općina Konavle Vas pozivaju na prezentaciju natječaja Ministarstva turizma „Konkurentnost turističkog gospodarstva“. Prezentacija će se održati 05.02.2019. (utorak) s početkom u 11 sati u prostorijama Općine Konavle u Cavtatu.
Predmet natječaja je dodjela bespovratnih sredstava za podizanje konkurentnosti turističkog gospodarstva kroz potporu ulaganjima u povećanje standarda, kvalitete i dodatne ponude ugostiteljskih objekata, razvoj posebnih oblika turizma, razvoj novih i inovativnih turističkih proizvoda te održivi razvoj.
Za dodjelu bespovratnih sredstva prijaviti se mogu: subjekti malog gospodarstva (trgovačka društva izvan javnog sektora, obrti i zadruge) i obiteljska poljoprivredna gospodarstva (OPG).
Natječaj je otvoren od 28. siječnja 2019., a traje do 1. ožujka 2019.
Više o natječaju „Konkurentnost turističkog gospodarstva“ možete pročitati OVDJE.