U Cavtatu održana prezentacija natječaja “Konkurentnost turističkog gospodarstva”

Centar za poduzetništvo je u suradnji s Općinom Konavle održao prezentaciju objavljenog natječaja Ministarstva turizma “Konkurentnost turističkog gospodarstva” u prostorijama Općine u Cavtatu. Sudionicima su se predstavile sve mjere u okviru natječaja, kao i uvjeti prijave na natječaj.

Predmet natječaja je dodjela bespovratnih sredstava za podizanje konkurentnosti turističkog gospodarstva kroz potporu ulaganjima u povećanje standarda, kvalitete i dodatne ponude ugostiteljskih objekata, razvoj posebnih oblika turizma, razvoj novih i inovativnih turističkih proizvoda te održivi razvoj.

Za dodjelu bespovratnih sredstva prijaviti se mogu: subjekti malog gospodarstva (trgovačka društva izvan javnog sektora, obrti i zadruge) i obiteljska poljoprivredna gospodarstva (OPG). Natječaj je otvoren od 28. siječnja 2019., a traje do 1. ožujka 2019.

Za dodatne informacije možete se javiti na kontakt tel 020/418-401 ili e-mail dcp@dcp.hr