Načelnik Lasić s državnom tajnicom Nikolinom Klaić razgovarao o važnim projektima za Općinu Konavle

Načelnik Općine Konavle Božo sastao se danas s državnom tajnicom pri Ministarstvu regionalnog razvoja i Europske unije Nikolinom Klaić.
Načelnik Lasić upoznao je državnu tajnicu s tijekom brojnih projekata koji se trenutno izvode u Konavlima, a koji su velikim dijelom financirani iz sredstava EU. Osigurana su sredstva tako za projekte reciklažnog dvorišta, proširenja vrtića na Grudi, razgovaralo se o nekoliko desetaka milijuna kuna vrijednim projektima izgradnje odvodnje na Grudi i u Moluntu, izgradnji novog ulaza u Cavtat itd. Načelnik se osvrnuo i na pitanje izgradnje nove škole i dječjeg vrtića u Cavtatu rekavši kako su na Rajkovom dolu riješeni imovinsko – pravni odnosi te kako je sve spremno o prepuštanju zemljišta u korist Općine.