Toni Mostahinić iz Mikulića pobjednik Konovizije 2019.

Na drugom izdanju Konovozije, u finalnoj večeri koja je održana u Domu kulture na Grudi pobjedu je odnio Toni Mostahinić iz Mikulića. On je većinom glasova žirija osvojio nagradu za najbolji glas Konavala svojm izvedbom pjesme ”Sve još miriše na nju”, Parnog valjka.

Stijepo Đerđi iz Đurinića s pjesmom ‘Odavno više ne plačem zbog tebe’ je nastupio kao prvi kandidat. ‘Da nije ljubavi’ naziv je pjesme koju je pjevao Darko Stipić iz Pridvorja. Don Tiho Šakota iz Pločica nastupio je s pjesmom ‘Nostalgija tjera mene. Marija Stojanović iz Čilipa je pjevala ‘Predaj se srce’. Katarina Pavlović iz Zastolja pjevala je ‘Ako poludim’, Zvekovicu je predstavljao Davor Ćupić s pjesmom ‘Kako ću joj reć da varin’. Pero i Mato Barbijeri iz Poljica pjevali su ‘Bolje živim nego ministar’. Komaje je predstavljao Vlaho Baule s pjesmom ‘Pobjego sam’. Kristina Knežević i Jakša Ćebo iz Karasovića ‘Ni da mora nestane’. Vlaho Kordić iz Cavtata pjevao je pjesmu ‘Žuta ruža’. Miho Trković Brzi iz Grude pjevao je ‘Koga da volim kad tebe nema’. Božo Brailo iz Dube konavoske pjevao je pjesmu ‘Gavran’. Obod je prestavio Nikša Fiorović s pjesmom ‘Selma’. Stanka Vodopić iz Lovornog pjevala je ‘Moj mali je opasan’, a na kraju je nastupio Luka Rilović iz Radovčića s pjesmom ‘Nitko nema dva života’.
Ove godine Konovzija je dobila i svog prvog ambasadora, a ta laskava titula pripala je osmogodišnjem Neviju Krešiću.