Poziv na prezentaciju natječaja za mjere ”Ulaganja u vinarije i marketing vina” te ”Potpora ulaganju u pokretanje nepoljoprivrednih djelatnosti u ruralnim područjima”

Općina Konavle poziva sve zainteresirane na prezentaciju natječaja za mjere “Ulaganje u vinarije i marketing vina” iz Nacionalnog programa pomoći sektoru vina za razdoblje 2019. –2023.” te ”Natječaj za provedbu Podmjere 6.2. „Potpora ulaganju u pokretanje nepoljoprivrednih djelatnosti u ruralnim područjima“ koja će se održati u četvrtak 4. travnja 2019., u zgradi Općine Konavle u Cavtatu, s početkom u 19 sati. Prezentaciju organizira Općine Konavle u suradnji s Parentium Konzaltingom.
Više detalja o predmetnim natječajima i prihvatljivim prijaviteljima možete pronaći na sljedećim poveznicama:

Ulaganja u vinarije i marketing vina

Podmjera 6.2. (posljednji natječajni uvjeti, novi indikativno najavljen za lipanj 2019.)