Načelnik Lasić uputio telegram zahvale predsjedniku Vlade Andreju Plenkoviću

Načelnik Općine Konavle Božo Lasić uputio je telegram zahvale predsjedniku Vlade RH Andreju Plenkoviću povodom odluke Vlade o darovanju zemljišta na Rajkovom dolu za potrebe izgradnje OŠ Cavtat.

Poštovani predsjedniče Vlade Republike Hrvatske,

Koristim ovu prigodu da se u ime svih stanovnika Konavala, a posebice u ime nastavnika, učitelja i učenika OŠ Cavtat i njihovih roditelja, prije svega zahvalim Vama osobno te cijeloj Vladi Republike Hrvatske na jučer donesenoj Odluci o dodjeli zemljišta Općini Konavle za izgradnju nove OŠ Cavtat.
Od trenutka kada sam Vas prvi put izvijestio o problemima s kojima se susrećemo u realizaciji izgradnje nove OŠ Cavtat odmah ste se angažirali na rješavanju ovog za Općinu Konavle vrlo važnog projekta , na čemu Vam iskreno zahvaljujem.

VELIKI DAN ZA KONAVLE: Vlada Općini Konavle darovala zemljište za izgradnju OŠ Cavtat