DAN OPĆINE KONAVLE 2019. Predstavnici Općine položili vijenac ispred spomenika dr. Franju Tuđmanu

Povodom proslave Dana Općine Konavle pročelnik UO za opće poslove, mjesnu samoupravu i društvene djelatnosti Mario Curić, pročelnik UO za komunalni sustav i gospodarenje nekretninama Miljenko Mikulić te voditeljica Odsjeka za društvene djelatnosti Lucija Arbulić položili su vijenac i zapalili svijeću ispred spomenika dr. Franju Tuđmanu u Cavtatu.

Inače, u sklopu proslave Dana općine danas u 17 sati u Cavtatu bit će otkrivanje spomenika našem velikom umjetniku Vlahu Bukovcu. U ponedjeljak 21. listopada na Vojskom dolu u 9:30 je polaganje vijenaca na spomen ploču hrvatskom vitezu satniku Matu Golubiću, nakon čega će u 10:30 u Stravči biti služena Sveta misa za poginule hrvatske branitelje. U 17 sati u Čilipima je polaganje vijenaca na spomenik Konavoska mati, a u 18 sati na Grudi bit će upriličena svečana sjednica Općinskog vijeća